Bölümümüz Web Sayfasına Hoşgeldiniz.

 
 
 

 

     

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne bağlı olarak hizmet veren Acil Tıp Anabilim Dalı ilk yardım ve acil hizmetleri en güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla konusunda uzman kadrosuyla kesintisiz olarak sunmaktadır.

 
     

Yasal Uyarı

Bu internet sitesindeki bilgiler Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi ve Bağlı Kurumları tarafından yalnızca eğitim amacıyla sunulmaktadır. Profesyonel tıbbi bakım yerine geçmemektedir ve tıbbi tavsiye ve hizmetler sunulmamaktadır. Harran Üniversitesi ve Bağlı Kurumları, hiçbir hal ve şartta, bu sitede yer alan veya bu site aracılığıyla erişilen bilgilerin kullanımıyla (veya hatalı kullanımıyla) herhangi bir biçimde ilişkilendirilebilecek hiçbir zarar veya sorumluluktan ötürü doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacaktır.

 Bu sitede yer alan bilgilerin doğru olmasını sağlamak için elden gelen her türlü çaba sergileniyorsa da, Harran Üniversitesi Hastanesi ve Bağlı Kurumları bu sitede yer alan sayfalardaki hiçbir yazım hatasından veya eksikliğinden ötürü sorumlu veya yükümlü olmayacaktır.

 Harran Üniversitesi ve Bağlı Kurumları, bu internet sitesinin kullanıcılarına, ilgilerini çekebilecek başka internet sitelerine üst bağlantılar kurarak bu sitelere erişim sağlayabilir. Harran Üniversitesi ve Bağlı Kurumları bu internet sitelerinden erişilebilecek herhangi bir bilgiye dair, bunların doğruluğu ve eksiksizliği de dahil olmak üzere, hiçbir beyanat veya güvence sunmamaktadır. Harran Üniversitesi Hastanesi ve Bağlı Kurumları, başka bir internet sitesine üst bağlantı içerirken, bu sitelerde belirtilen görüş veya düşüncelere ilişkin hiçbir onayda bulunmamaktadır.

 Bir sağlık sorununuz varsa veya böyle bir sorununuz olduğundan şüpheleniyorsanız, hekiminize danışınız.